Şirket Evliliği

Şirket Evlilikleri Nedir? Nasıl Yapılır?

Türk şirketleri, tüm dünyada iş yapmak konusunda yüksek motivasyona sahip, dinamik aksiyonlar alan, girişimci ve genç yöneticiler çalıştırıyorlar. Bu, şirketlerimiz için büyük bir avantajdır. Bir diğer avantajımız ise Asya ve birçok Avrupa şirketinden daha iyi durumda olmamızdır.

Sonuç olarak Türkiye’deki şirketler stratejik ortak ya da özel sermaye fonlarından yatırım alabilirler. Ancak bunun gerçekleşmesi için ev ödevlerini yapmaları gerekmektedir. Önceden de belirtildiği gibi bu sermayeyi alabilmenin ön koşulları bulunmaktadır.

Şirketin bu sürece her türlü ve kapsamlı şekilde hazırlanması gerekir. Bu da firmanın tek başına başarabileceği bir konu değildir. Çoğu firma sırf danışmanlık ücreti ödememek adına bu süreci kendi kendine yürütmeye çalışmakta ancak bu tür yürütülen süreçlerin çoğu başarısız olmaktadır. Çok iyi bir işletme sahibi olabilirsiniz hatta çok başarılı bir yönetici de olabilirsiniz ancak bu sürece hazırlanmak, tıpkı bir futbol maçına hazırlanmak gibidir. Doğru stratejiyle sizi takım haline getirecek ve gol atmanızı sağlayacak bir teknik direktöre ihtiyacınız vardır ve bu nedenle profesyonel bir yatırım danışmanı bu süreç için çok kritik bir yer tutar.


Muharrem UYSAL

+90 (537) 588 67 94

______________________________________________________________________________

SON DAKİKA !!!

Bahadırlı Jeotermal Sahası ile ilgili yapılan görüşmeler sonucunda şirketler arası evlilik çalışmalarının anlaşma süreci devam ediyor.

Bu süreç sonucunda bölgede Seracılık sektörü ile yaş sebze ihracatı başlayacak, buda yöre halkına yeni iş olanakları sağlayacaktır. Jeotermal sahamız pek çok aileye gelir kapısı olacaktır.

JEOTEK MÜHENDİSLİK

Muharrem UYSAL

+90 (537) 588 67 94

 
İletişim

Namıkkemal Mah. Atatürk Cad. Kaynak-3 Sok. No: 1/E Merkez / ÇANAKKALE

Sosyal ağlarda biz

Site Haritası

 


© 2024 Copyright Jeotek Mühendislik /Jeofizik Etüt, Jeolojik Etüt, Yeraltı Suyu
Tasarım&Kodlama: Sipdorus & Konat
Flag Counter